Створено: 14 березня 2016 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги-адвокати!
Рада з питань судової реформи при Президентові України проводить експертне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», в зв'язку з чим запропонувала Національній асоціації адвокатів України долучитись до цього заходу. Разом з тим, всім адвокатам, яким небайдужа доля адвокатури України, запропоновано ознайомитись з проектом змін в Закон та обговорити (надати) пропозиції, зауваження чи коментарі з цих болючих питань.

Національна асоціація адвокатів України проводитиме обговорення вищевказаних змін 25 березня 2016 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні готелю “Президент” (за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12) в ході Конференції, присвяченій публічному обговоренню основних положень законопроекту за участі всієї номенклатури адвокатури (голів Рад регіонів, голів КДКА, членів РАУ, членів ВКДКА, членів ВРКА, керівництва та голів комітетів НААУ).
З запропонованими для обговорення змінами Ви можете ознайомитись на нашому сайті (нижче), або офіційному сайті Ради з питань судової реформи (http:// http://jrc.org.ua/).
Всі Ваші пропозиції, зайвеження чи коментарі Ви можете надсилати до 23 березня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – відповідальна особа Анжела Гуменюк (НААУ).
Також всі Ваші коментарі, залишені з цього питання на сторінці нашого сайту, обов'язково будуть опрацьовані та передані відповідальним особам і членам регіональних органів адвокатського самоврядування для представницва Ваших інтересів на Конференції.

І порівняльна таблиця змін: 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ