Створено: 11 грудня 2015 Автор: Микола Луцюк

Як раніше було мною опубліковано в статті «Таємна конференція адвокатів Рівненської області», 05 листопада цього року я звернувся зі зверненням до тоді ще легітимного в.о. Голови Ради адвокатів Рівненської області п. Гнатущенка В.І. з проханням надати мені копії рішень Ради адвокатів Рівненської області. А вже на 27.11.2015 року я був офіційно запрошений на засідання самої Ради з цього питання, де члени мали вирішити, давати мені ці копії, чи ні.

Шановні члени Ради адвокатів Рівненської області, при головуванні Голови РАРО п. Луцюка П.С., обговорили моє звернення та прийняли рішення не давати мені таких копій (принаймні, я так почув, і в будь-якому випадку П.С. Луцюк вів звукозапис засідання, тому це можна перевірити), але надати всім адвокатам (і мені в тому числі) ознайомитись з рішеннями РАРО в приміщенні РАРО, попередньо узгодившись про час з Сашою Кец. Також Рада вирішила окремі рішення РАРО надати для ознайомлення адвокатам лише тоді, коли особи, зазначені в цих рішеннях, нададуть на це особисту згоду. Окремим пунктом було вирішено надіслати мені поштою копію прийнятого 27.11.2015 р. Рішення.


Дочекавшись вчора, 10.12.2015 року Рішення № 28/5 від 27.11.2015 р.(публікується мною, так як стосується мене особисто) та ознайомившись з його текстом, стало розуміло, що копій інших рішень я не отримаю.
Як видно з описової частини рішення № 28/5, Голова доповів, а я – просив надати мені копії, які я готовий був навіть сам виготовити, наприклад, разом зі помічником, в приміщенні Ради, про що Рада голосувала одноголосно «за» (чого насправді не було – Рада голосувала одностайно щоб не давати мені рішень, а лише надати можливість ознайомитись з ними). А резолютивна частина отриманого рішення № 28/5 взагалі не стосується мого звернення щодо видачі мені копій рішень, а лише підтверджує моє право на ознайомлення з ними (та й то не з всіма).
Славнозвісний та цитований адвокатами вислів з засідання Зборів адвокатів м. Рівне, що пройшли 21.11.2015 року, а саме: «Впіхнуть невпіхуєме», - в дії! Колеги, що були там присутні, а тепер – делегати Конференції адвокатів Рівненської області, без сумніву, пам’ятають його авторство…
От так «впіхнуть» замість надання копій можливість ознайомитись з текстом, без права виготовлення копій, нагадало мені старий-старий ще совєцький жарт Аркадія Райкіна: «Запустім дурочку. Пішітє: «Кури пєрєдохлі, висилайтє новий тєлєскоп…»».

Продовження:

 

Коментарі  

 
0 #1 Решение РАРОАдвокат из Ровно 11.12.2015, 16:53
Интересно, а за что Рада голосовала? Причем без воздержавшихся и "против"? За предложение Луцюка (Николая Ивановича), чтобы его помощница сделала копии решений? По тексту именно так и получается! Все голосуют "За". А за что?!!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ