Створено: 22 березня 2015 Автор: Микола Луцюк

Виявляється, скарги адвокатів на неправомірність рішень судів та окремих суддів Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів п. С. Козьяков розцінює як «спам», який заважає роботі ВККС, а тому має намір ініціювати перед кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури порушення дисциплінарних проваджень щодо адвокатів, котрі звернулись з «непрофесійними» скаргами у ВККС.

Таку позицію п. С. Козьяков висловив 19 березня 2015 року в Верховному суді України під час проведення третього Міжнародного судово-правового форуму на тему «Судова реформа в Україні: європейський вектор» . За словами п. С. Козьякова, близько 80 відсотків всіх скарг, що поступили в ВККС (з 10000) на суддів, складені та направлені адвокатами і скоріше є апеляційними чи касаційними скаргами, а не скаргами, визначеними законом належними для розгляду ВККС.
«Я з задоволенням буду звертатись до дисциплінарних органів адвокатури і просити їх, щоб вони перевірили професійні навики адвокатів, котрі заважають роботі ВККС», - заявив С. Козьяков.
Після таких заяв, мабуть варто чекати потуг і від інших судових органів, наприклад вищих судів, намагатись «притягнути» адвокатів до відповідальності за подання ними скарг на суди чи суддів, тим самим «заважаючи працювати». А адвокатам слід все-таки (на думку автора) консолідуватись і дати оцінку намаганням чинити тиск на їхню роботу, чим зіпсувати «задоволення» від таких заяв.
Правда, керівництву НААУ та ВКДКА зараз не до цього – перші зайняті організацією виборів до Вищої ради юстиції на З’їзді адвокатів України, а робота другого органу – фактично заблокована через відсутність коштів. Так що доводити свою професійність адвокатам після надходження на них скарг до регіональних КДКА прийдеться, скоріш за все, самотужки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ