Створено: 28 лютого 2014 Автор: Микола Луцюк

 

Сьогодні, 28 лютого 2014 року, Рада адвокатів України провела чергове засідання в «Президент Готелі» м. Києва.

На засідання ради прибули «мітингуючі» адвокати і зачитали вимоги до вищих органів адвокатського самоврядування, які, зокрема, базувались на невдоволенні більшості адвокатів позицією Голови ВКДКА України п. Валентина Загарії щодо коментарю прийнятих 16 січня 2014 року законів та порушеннями законодавства про корупцію Головою НААУ п. Лідії Ізовітової, оскільки вона суміщає цю посаду з посадою члена Вищої ради юстиції України. 

Присутні в залі адвокати Віктор Смалій та Володимир Висоцький наполягали на винесенні на голосування питання призначення позачергового З’їзду адвокатів, проте їхні вимоги були проігноровані п. Л. Ізовітовою.

В зал зайшли активісти громадської організації «Правий сектор».

Після виступів, члени РАУ одноголосно проголосували за проведення позачергового з’їзду адвокатів України в м. Києві, який призначено на 26 квітня 2014 року

Відео засідання Ради адвокатів України можна переглянути тут:

 

Коментарі  

 
+4 #1 RE: Позачерговий З’їзд адвокатури!Удовиченко Сергій 28.02.2014, 23:27
Питання щодо проведення позачергового з'їзду поставив на голосування і запропонував включити в порядок денний представник до Ради адвокатів України від Рівненської області Володимир Йосипович Цуняк. І йому за це велика повага. Тому що всі решта сиділи в оципінінні та мовчки спостерігали.
Цитата | Скарга
 
 
+5 #2 RE: Позачерговий З’їзд адвокатури!Удовиченко Сергій 28.02.2014, 23:32
Питання щодо скликання позачергово з'їзду вніс до порядку денного представник до Ради адвокатів України від Рівненської області Цуняк Володимир Йосипович. І за це йому велика повага. В той момент, коли зайшов Правий сектор, всі члени ради сиділи в оципінінні та мовчки спостерігали за тим, що відбувається.
Цитата | Скарга
 
 
+1 #3 коментарНадія Баранська 02.03.2014, 15:50
Цікаво мені знати, звідки у Сергія Удовиченка така інформація? Наскільки мені відомо, в залі засідання Ради його не було. Я була від початку і до кінця, все бачила і чула. Таку ініціативу проявив адвокат Смалій та Висоцький В.І., а також молоді адвокати, які зустрічалися напередодні з Загарієм (після зустрічі з молодими адвокатами Загарія написав заяву про звільнення). Крім того, члени Ради, а саме: Полонський- Одеса, представник з Хмельницька, представник з Донецька - висловили свою думку щодо позачергового з"зду. А потім одноголосно проголосували за проведення позачергового з"їзду і призначили дату. Ще хочу сказати, що ніхто в оціпенінні не сидів, бо боятися не було кого. Тому мені смішно з коментаря Сергія Володимировича. Оди співати нікому не треба, бо кожен адвокат, який поважає себе, повинен поступити саме так.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ