Створено: 08 вересня 2017 Автор: Микола Луцюк

На офіційному сайті Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області розміщено повідомлення про умисне перекручування інформації та перешкоджання виконуючим обов’язки Голови Ради адвокатів Рівненської області Гнатущенком Володимиром Івановичем проведенню звітно-виборчої конференції адвокатів регіону:

 

До уваги адвокатів!


В.о. голови Ради адвокатів Рівненської області Гнатущенко Володимир Іванович, в порушення вимог ст. 57 Закону України Про адвокатуру і адвокатську діяльність», не виконав рішення Ради адвокатів України №164 від 04.08.2017 року та протокольне рішення №1 від 11.08.2017 року організаційного комітету з проведення звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області в частині опублікування на веб-сайті Ради адвокатів Рівненської області та в ЗМІ інформації про дату, час та місце проведення зборів адвокатів міста Рівного та районів Рівненської області.
Більше того, в.о. голови Ради адвокатів Рівненської області Гнатущенко В.І. навмисно спотворює інформацію про дату, час та місце проведення зборів адвокатів в місті Рівне (не в актовому залі навчального корпусу №1 Національного університету водного господарства та природокористування, за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11, а НІБИТО в Міському палаці культури «Текстильник»), висвітлюючи таку інформацію через інтернет мережу та телефонну комунікацію.
Просимо адвокатів Рівненської області відслідковувати достовірну та об’єктивну інформацію щодо проведення зборів та звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області виключно на веб-сайті КДКА Рівненської області, яка є організаційним комітетом.
Контактна особа Голова КДКА Рівненської області, Голова організаційного комітету Сурікова Світлана Іванівна тел. 0673835772
Наголошуємо, що збори адвокатів міста Рівного з обрання делегатів на звітно-виборну конференцію відбудуться об 11.00 год. 09 вересня 2017 року в приміщенні актового залу навчального корпусу №1 Національного університету водного господарства та природокористування, за адресою: м. Рівне, вул. Соборна,11.
Реєстрація адвокатів на збори розпочинається о 10.00 год. при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи документа, що посвідчує особу і закінчується о 10 год.50хв.


З повагою

Оргкомітет

 Хто бажає особисто ознайомитись – зайдіть на http://kdka.rv.ua/

P.S.
В липні місяці я особисто звертався і мені була надана відповідь саме як в.о. голови Ради адвокатів Рівненської області Гнатущенком В.І., що з 2015 року відповідальна особа за ведення офіційного сайту Ради – відсутня, а отже, обов’язок ведення такого сайту лежить саме на особі, яка виконує обов’язки Голови…

 

Коментарі  

 
0 #1 І це до того ж!Микола Луцюк 08.09.2017, 16:15
ЧОМУ ГНАТУЩЕНКО В.І. ВИСТУПИВ ПРОТИ АДВОКАТІВ В РІВНЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ СУДІ?
rivnepravo.com.ua/news/advokatske-samovriaduvannia/3027-choho-hnatushchenko-vi-vystupyv-proty-advokativ-v-rivnenskomu-miskomu-sudi.html
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ