Створено: 08 вересня 2017 Автор: Микола Луцюк

Шановні Колеги!
Невідомі мені поки що особи обдзвонюють адвокатів міста Рівного та повідомляють їм невірне місце проведення зборів адвокатів для висування делегатів на Конференцію адвокатів Рівненської області! Уточнюю: збори відбудуться в м. Рівне, по вул. Соборна, 11, тобто, в приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування!

Це відвертий саботаж проведення зборів та конференції адвокатів, всупереч рішенням організаційного комітету. Видно, деякі особи в адвокатурі вперто не бажають дослухатись до більшості адвокатів і будь-якими методами перешкоджати доступу адвокатів м. Рівного до адвокатського самоврядування. Такі потуги ми спостерігали вчора в Рівненському міському суді.
Як говорять, з Рівненським міським палацом культури текстильник вже ніби-то уклали договір та зорендували зал для проведення альтернативних зборів. Якщо так, то провокатори грубо порушують рішення організаціного комітету про проведення зборів адвокатів Рівненської області і їх дії будуть оцінені з приводу відповідності Правилам адвокатської етики.

НАГОЛОШУЮ: ЗБОРИ АДВОКАТІВ ВІДБУДУТЬСЯ 09 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ ОБ 11 ГОД. 00 ХВ. В ЗАЛІ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ЗА АДРЕСОЮ: М. РІВНЕ, ВУЛ. СОБОРНА, 11.

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМІСІЇ АДВОКАТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ