Створено: 18 березня 2017 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги!
На офіційному сайті Ради адвокатів Рівненської області розміщене рішення № 47/2 від 16.03.2017 року про проведення загальних збрів та Конференції адвокатів Рівненської області. І такі збори призначені на 29 квітня 2017 року, а Конференція – на 05 травня 2017 року! Тобто, на суботу перед травневими святами і на п’ятницю, відразу за ними! Це щоб адвокати не на дачах і гостинах (а хто багатший, то й на курортах!) відпочивали, а таки прийшли висловити своє бачення роботи органів адвокатського самоврядування і здійснити своє право на управління ними!Судячи з опублікованого рішення РАРО, її членів більше цікавить обрання делегатів на З'їзд адвокатів України в 2017 році, аніж звітування за свою роботу, яке відбудеться (за планом) в самому кінці Конференції. А, може, з цього варто було б почати?..
Бо якось дивно перед звітуванням Ради адвокатів Рівненської області стоїть питання затвердження її штатного розпису і кошторису; адвокати ще не визначаться з оцінкою роботи цього органу за попередній час, а вже йому посади розпишуть і дадуть повноваження тратити адвокатські гроші!..
Але це, звичайно, як завжди. Кошторис проголосують, його не бачивши, і не оцінивши, членів оберуть за списком, а роботу всіх оцінять на «задовільно».
Цікаво лише одне: а чому так пізно? З яких причин не провести ці збори і Конференцію в березні-квітні, до Паски (а проводити її треба було ще в грудні 2016-го!)? Адже бюджети не затверджені, гроші (теоретично) не можна тратити, а дообирати (переобирати) членів вже давно пора…
До речі, про дообрання членів адвокатського самоврядування.
Як я розумію, ставитиметься питання про обрання Голови Ради адвокатів Рівненської області?
Про шоу голова-не голова я вже писав на сторінках сайту, але чомусь адвокатів мало турбує вакантність такої важливої посади в органах адвокатського самоврядування.
Шановний Володимир Іванович Гнатущенко, як виконуючий обов’язки Голови, все-таки навіть тих кілька (5, якщо я не помиляюсь..) мінімальних заробітних плат по закону отримувати не має права. Та й Свідоцтва новим адвокатам підписувати повинен Голова Ради адвокатів Рівненської області, а не виконуючий його обов’язки чи заступник. І з рештою-решт, з жовтня 2016 року адвокат Павло Сергійович Луцюк, власник Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю № 1 від 25.12.1993 року, виданого Рівненською обласною Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, як член ВККС України, згідно з ч. 10 ст. 94 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», не може приймати участі в органах адвокатського самоврядування. Бо це буде корупція.
Так що дообирати треба.
І хоч як хочеться поїхати на травневі свята на природу, з друзями, теплою компанією, я піду на збори. А, якщо довірять, - то й на Конференцію адвокатів Рівненської області.

З повагою,
Адвокат Микола Луцюк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ