Створено: 07 липня 2016 Автор: Іван Луцюк

Як стало відомо, вчора НААУ повідомили про те, що в ухвалах про обшук у адвокатів були допущені численні неточності та порушені деякі процедурні моменти. У зв’язку з небезпечними наслідками прецеденту масового обшуку адвокатів по одній справі, Національна асоціація адвокатів України збирається негайно звернутись до колег з інших країн і повідомити про такі протиправні дії Національного антикорупційного бюро.

Масштаби та характер проведених обшуків офісів адвокатських фірм та самих адвокатів, які виступають захисниками у кримінальному провадженні проти власників ряду газовидобувних компаній та посадових осіб, призводять до шоку НААУ.
Як пояснили в НААУ, посилання на ст.23 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» - це іще одна спроба приховати численні правопорушення та вимоги законодавства Національним антикорупційним бюро.
Крім цього, велика кількість неточностей та помилок, порушення процедури та інше було виявлено у відповідних ухвалах суду, а також повідомленнях Ради адвокатів Київської області про проведення процесуальних дій (без зазначення місця їхнього проведення) тощо. Усі ці дії як повідомляє НААУ обов’язково будуть оскаржені в суді і в найкоротші терміни.
Також НААУ закликає вище політичне керівництво держави до певної реакції на протиправні дії, вимагає виконання обов’язків правових органів правовим шляхом та в процесі проведення резонансних розслідувань припинити тиснути на адвокатуру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ