Створено: 06 липня 2016 Автор: Роман Даценко

Рада адвокатів України створить на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України облік інформації про складення / не складення особами кваліфікаційного іспиту.

До цього реєстру в алфавітному порядку вноситимуть інформацію про прізвище, ім’я і по батькові особи, яка склала / не склала кваліфікаційний іспит, номер і дату відповідного рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону та свідоцтва про складення іспиту.
Відповідний реєстр буде відкритим та загальнодоступним на сайті НААУ.
В самому рішенні РАУ від 13 червня №162 говориться наступне:
1. На офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України здійснюватиметься облік інформації про складення/не складення особами кваліфікаційного іспиту.
2. Секретаріат Національної асоціації адвокатів України (Секретаріат Ради адвокатів України) повинен сформувати на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України в окремій рубриці «Доступ до професії. Складення кваліфікаційного іспиту» електронний реєстр осіб, які склали/не склали кваліфікаційний іспит, до якого в алфавітному порядку забезпечувати внесення інформації про прізвище, ім’я і по батькові особи, яка склала/не склала кваліфікаційний іспит, номер і дату відповідного рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону та свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.
3. Відповідно до цього рішення реєстр осіб, які склали/не склали кваліфікаційний іспит є відкритим та загальнодоступним на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.
4. Кваліфікаційно-дисциплінарним комісіям адвокатури регіонів забезпечити скерування до Секретаріату Національної асоціації адвокатів України (Секретаріату Ради адвокатів України) інформації про складення/не складення особами кваліфікаційного іспиту разом із скан- копіями відповідних рішень та свідоцтв про складення кваліфікаційного іспиту протягом 5 (п’яти) робочих днів, з дня їх прийняття для внесення зазначеної інформації до реєстру.
5. Секретар Ради адвокатів України про прийняте рішення повинен повідомити ради адвокатів та кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатурирегіонів, а також оприлюднити його на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ