Створено: 04 січня 2016 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги-адвокати і їхні помічники!!!
Не хотілось би, а мушу нагадати всім адвокатам, що до 31 січня необхідно сплатити «щорічну дань», яка називається «внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування». Оскільки Законом України «Про Державний бюджет на 2016 рік» встановлено розмір мінімальної заробітної плати в сумі 1378 гривень 00 копійок, саме таку суму Вам прийдеться викласти. Але не одним, а двома платежами: один – на рахунок Ради адвокатів України (30%, або 413,40 грн.), другий – на рахунок Ради адвокатів Рівненської області (70%, або 964,6 грн.). За помічників адвокати також платять, але вдвічі менше.

На сайті Національної асоціації адвокатів України (http://erau.unba.org.ua/annual-contributions) Ви можете сформувати квитанції під своє ім'я (якщо Ви є в Єдиному реєстрі адвокатів України), от так, як це зробив я (див. внизу статті).
Хочу також звернутись до всієї адвокатської спільноти з проханням не прострочити вказані платежі.
Бо як секретар дисциплінарної палати КДКА Рівненської області зовсім не маю бажання розглядати в подальшому подання від Голови Ради адвокатів Рівненської області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів, що не заплатили. Воно вам потрібно? І мені, як і всім членам КДКА, повірте, є чим займатись і без подань з РАРО.

Тож вітаю всіх адвокатів та їхніх помічників з Новим Роком і наступаючим Різдвом Христовим!

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ