Створено: 21 березня 2015 Автор: Микола Луцюк

Голова Ради адвокатів Рівненської області Луцюк Павло Сергійович – перший і поки що єдиний кандидат в члени Вищої ради юстиції України від адвокатури. Така інформація була розміщена 21.03.2015 року, на офіційному сайті ВРЮ в розділі «Кандидати до складу ВРЮ, які не є суддями або суддями у відставці». Правда, кінцеву кандидатуру ще повинен затвердити З’їзд адвокатів України, котрий відбудеться 24-25 квітня 2015 року, про що вже повідомлялось на сторінках сайту «РівнеПраво».

Наразі на сайті ВРЮ (http://www.vru.gov.ua/) доступна інформація про кандидатів у члени цього органу, зокрема, їхні автобіографії, декларації, копії трудових книжок, документи про освіту тощо.
Адміністрація сайту викладає для наших відвідувачів, мотиваційний лист Павла Сергійовича Луцюка, в якому ним викладаються мотиви бути призначеним членом Вищої ради юстиції:Отож, сподіваємось, що ІІІ З’їзд адвокатів України 2015 року (продовжений) таки визначить достойних членів, що представлятимуть адвокатуру в вищих судових органах, і шановний Павло Сергійович Луцюк дійсно буде підтриманий та обраний на цю посаду адвокатським співтовариством.
Від щирого серця бажаємо Вам, Павло Сергійович, перемоги!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ