Створено: 10 лютого 2015 Автор: Микола Луцюк

Головою Національної асоціації адвокатів п. Л. Ізовітовою затверджено план заходів підвищення кваліфікації адвокатів на 2015 рік.
Наразі план налічує вісімнадцять пунктів проведення семінарів в різних областях України з зазначенням точної дати таких заходів. В Рівному для адвокатів Рівненської та Волинської областей семінар відбудеться 05 вересня 2015 року. Тема поки що невідома.

Про необхідність відвідування семінарів в адвокатурі ми вже писали на сторінках сайту, лише хотілось би зазначити, що якби адвокати Рівного та області сподівались тільки на заходи, сплановані НААУ, боюсь, підвищення кваліфікації адвокатів було б під суттєвою загрозою.
Радує, що Рада адвокатів Рівненської області, не обмежені планами НААУ, і в нашому регіоні, як, мабуть, мало де по Україні, семінари та заходи з правових питань відбуваються регулярно та з досить високою участю адвокатського товариства.
Незаперечним також є факт особистої участі та сприяння Голови Ради адвокатів Рівненської області Павла Сергійовича Луцюка в організації та супроводі таких семінарів, запрошенні видатних науковців та практиків з актуальних для адвокатів питань, а особливо, забезпеченні безкоштовності заходів підвищення кваліфікації адвокатами Рівненської області.
Сподіваємось, колеги, в цьому, 2015 році, ми ще не раз зустрінемось на семінарах, і не тільки запланованих НААУ.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ