Створено: 03 грудня 2014 Автор: Микола Луцюк

Адвокати Рівненщини вже звикли читати всі новини адвокатської діяльності на сайті Ради адвокатів Рівненської області (http://raro.org.ua). Проте, скоро цей сайт перестане бути офіційним вісником регіонального органу адвокатського самоврядування, оскільки таке рішення було прийнято 24 жовтня 2014 року Радою адвокатів України.

Згідно з Рішенням РАУ № 129 від 24.10.2014 року (публікується нижче), єдиним офіційним сайтом органів адвокатського самоврядування є веб-сайт Національної асоціації адвокатів (www.unba.org.ua), а всі регіональні сайти стануть «підсайтами» цього інтернет-ресурсу.
Правда, регіональним Радам адвокатів та КДКА ніби буде надана можливість самостійно наповнювати контентом та адмініструвати свої «підсайти», проте витрати за це будуть на них же і покладені (див. п. 4 Рішення).
Як раніше вже писалось на сторінках РівнеПраво, в роботі конференції адвокатів Рівненської області оголошено перерву на невизначений строк, а тому поки що невідомо, чи будуть внесені витрати на адміністрування та обслуговування сайту raro.org.ua в бюджет Ради на 2015 рік.
Боюсь, що і на інтернет-ресурсі НААУ сайт Рівненських органів адвокатського самоврядування нескоро запрацює. Бо витрати на нього будуть нести регіони, а от дохід отримуватиме лише НААУ.
Коментарі  

 
+1 #1 Сайт Ради адвокатів Рівненської областіАдвокат 03.12.2014, 10:57
Там і так нічого цікавого не було, а тепер ще й цензура від Циганкова включиться.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 скйт адвокатівВолинський адвокат 03.12.2014, 16:10
На РАУ хоч трохи якась інформація є.
А тепер тояно ніхто цим по регіонпх займатись не буде, хіба на громадських засадах...
А цікаво, скільки грошей було потрачено на створення і ведення сайту в Рівному?
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ