Створено: 26 листопада 2014 Автор: Микола Луцюк

17 листопада 2014 року розпочала свою роботу Конференція адвокатів Рівненської області, яку провів Голова Ради адвокатів Рівненської області П.С. Луцюк при обраному делегатами секретарі – Кец О.М.
Конференція обрала делегатів на III З’їзд адвокатів України, котрий розпочався 20.11.2014 року у м. Мукачево, крім того, делегати проголосували за збільшення кошторису Ради адвокатів Рівненської області в частині витрат на надання матеріальної допомоги адвокатам за 2014 рік з 5 до 10 відсотків.

В ході конференції П.С. Луцюк повідомив колег, що в зв’язку зі складною політичною та економічною ситуацією на сході України та проведенням АТО в Донецькій та Луганській областях, Рада адвокатів Рівненської області вирішила не святкувати урочисто День адвокатури в 2014-му році, який щорічно відзначається адвокатами 19 грудня. Також скасовується організація та проведення Фестивалю колядок, з тих же підстав.
Робота Конференції на цьому не була завершена, а була оголошена перерва в зв’язку з проведенням З’їзду, після якого делегати таки мають заслухати звіти керівників органів адвокатського самоврядування. Однак, дата продовження Конференції наразі не визначена. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ