Створено: 26 травня 2014 Автор: Микола Луцюк

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Рівненської області під головуванням п. Сурікової Світлани Іванівни найближчим часом планує переїхати в новий офіс, який, як всім адвокатам відомо, належить КДКА регіону і вже кілька років там здійснювався ремонт.
Як повідомила Світлана Іванівна сайту «РівнеПраво», на теперішній час приміщення за адресою: м. Рівне, вул. Директорії, будинок 3, квартира 1 використовувалось КДКА Рівненської області як юридична адреса, проте фактично цей орган адвокатського самоврядування розміщений в орендованій Радою адвокатів Рівненської області квартирі № 17 будинку № 14/16 по вулиці Чорновола в м. Рівне (де також розміщене і Адвокатське об’єднання «Луцюк і партнери»).


Переглянути збільшену карту

Зі слів Світлани Іванівни, наразі лише підписання договору про охорону об’єкту на вул. Директорії з охоронною фірмою затримує офіційне відкриття нового офісу, що, сподіваємось, станеться чимшвидше.

Одночасно, Світлана Іванівна не коментувала, чи планує Рада адвокатів Рівненської області також розміщення своїх органів та працівників в належному КДКА регіону офісі по вул. Директорії, і, якщо планує, то чи буде сплачуватись за це орендна плата від РАРО до КДКА РО. (Нагадаємо, Рада адвокатів Рівненської області щорічно сплачує орендну плату в розмірі 42000 грн. за оренду квартири по вул. Чорновола).

В будь-якому випадку, не викликає сумніву, що керівники таких двох органів адвокатського самоврядування, як Рада адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури регіону, мудро і виважено підійдуть до використання коштів, що надходять їм від адвокатської спільноти, на утримання та забезпечення діяльності очолюваних інституцій.

 

Адвокат Микола Луцюк.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ