Друк

Доброго вечора. Підкажіть , будь ласка, купили телефон у фокстроті, гарантія 2 тижні, він проробив 2 дні - екран не працює. працівники магазину відмовляються міняти тел чи віддавати кошти, спираючись на те що це все вирішує сервісний центр. Останній забрав тел і сказали що результат буде десь через тижня 3. але ж тоді вже і гарантійка пройде... Підкажіть куди краще звернутися і що робити в таких випадках. Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Гарантія на телефонНаталія Дякова 28.12.2017, 10:28
Доброго дня, скоріше за все Ви плутаєте гарантійний термін, протягом якого можна полагодити, обміняти або повернути неякісний товар, з 14-денним терміном після покупки товару. В останньому випадку можна повернути в магазин товар належної якості.
Усунути недоліки товару зобов'язані протягом 14 днів з дати пред'явлення вимоги (або за згодою сторін в інший строк). Обміняти або повернути товар можна лише у випадку, якщо недолік виявився істотним, тобто, після ремонту, повторно виявиться така ж поломка, тоді з письмовою заявою до продавця, маєте право на повернення або обмін товару.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.