Друк

Поділ будинку (визначення меж, виділення частини) У праві власності вказана частка кожного власника (їх чотири). Кухня і ванна одна. Чи можливо зробити поділ? З чого варто почати процедуру оформлення документів?

Коментарі  

 
0 #1 Поділ будинку.Микола Луцюк 19.12.2017, 09:20
Зверніться спочатку до інженерів-будів ельників, а ще краще - експерта для визначення технічної можливості поділу будинку в натурі. Якщо такий поділ технічно можливій у відповідності ДБН.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.