Друк

Добрий день. Таке питання. В квартирі прописані 4 особи. Дочка (власник) з чоловіком і дитиною і її мати. Мати інвалід 3 групи з психологічним діагнозом, агресивна і некерована. Дочка хоче продати квартиру і купити дві різні. На час продажу мати згодні прописати і надати житло її батьки, але вона відмовляється дати згоду на виписку. Які є способи її виписати? Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Як виписати з квартириНаталія Дякова 19.12.2017, 10:59
Доброго дня! Зняття з обліку мешканця без його згоди можливе лише в разі офіційного звернення до суду. Необхідно грамотно оформити потрібну інформацію, подати відповідні документи та довідки для розгляду справи про подальше виселення.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.