Друк

Чи вважається порушенням ПДР виїзд на смугу з одностороннім рухом (проти руху), якщо при цьому ніяких попереджуючих або забороняючих знаків не було?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Порушення ПДРІрина Троцька 23.11.2017, 10:58
Доброго дня! Згідно ПДР знак «В'їзд заборонено» (3.21) встановлюється для запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом. Знак 3.21 повинен застосовуватись разом з табличкою 7.9. Адміністративна відповідальніст ь за порушення ПДР настає, зокрема, за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг. Дорожні знаки повинні розміщуватися таким чином, щоб їх було добре видно учасникам дорожнього руху як у світлу, так і в темну пору доби. Якщо ж знак відсутній або його було розташовано без дотримання вимог закону, маєте право доводити відсутність Вашої вини та оскаржити постанову.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.