Друк

Доброго дня! цікавить питання відносно нерухомості. А саме коли на етапі будівництва інвестувати в квартиру, будівна компанія пропонує підписати два договори - майнових прав та деривативу. Ми підписали майнових прав, але вирішили не купувати це житло. Чи є договір майнових прав дійсний якщо ще договір деривативу не підписаний? чи потрібно анульовувати договір майнових прав чи він автоматично не є дійсним без іншого?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Договір про майнові праваІрина Троцька 17.11.2017, 13:15
Доброго дня! Надати Вам консультацію можливо буде виключно ознайомившись зі змістом вже укладеного договору купівлі-продажу майнових прав та запропонованого проекту договору деривативу. Слід встановити дату набрання чинності вже укладеного договору та його взаємозв’язок з іншим, що пропонується. Якщо Договір набрав чинності та Ви передумали його виконувати - можуть бути передбачені штрафні санкції.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.