Друк

Добрий вечір! Працюю пр.психолог в садку, керівництво часто ставить на заміну вихователем на групу. Робочий день 8 год. в психолога. Керівництво вимагає, щоб після групи слід допрацьовувати свої години. Практична робота психолога з дітьми 4 год. Як бути і чи це є правомірно?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Додаткові години праціНаталія Дякова 20.11.2017, 13:05
Доброго дня! Виходить Ви працюєте на умовах суміщення – у свій робочий час виконуєте іншу роботу(суміщенн я посад практичного психолога й вихователя). В такому випадку має бути відповідний наказ на таку роботу. Згідно з пунктом 1 Положення № 43 сумісництвом вважається виконання працівником крім своєї основної іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом. Щодо роботи для заміни тимчасово відсутнього вихователя інші педагогічні працівники дошкільного навчального закладу можуть бути залучені,але на умовах сумісництва або шляхом тимчасового переведення на цю посаду. Та щоб надати більш детальну консультацію потрібно перш за все з’ясувати яким чином відбувається заміна пр. психолога на вихователя, Ваші посадові обов’язки, згідно трудового договору та правила внутрішнього розпорядку Вашого ДНЗ.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.