Друк

Доброго вечора. Прошу консультації по страховому випадку у спеціаліста. Я живу на 1 поверсі і під моєю квартирою проходитьтехнічний коридор з трубами, якими подається гаряча вода для опалення. Нещодавно відбувся прорив труб і гаряча вода вилилася в коридор, багато води, бо людина в чоботях набрала воду в чоботи. В мене різко пішов грибок від плінтуса вгору. Чи є це страховий випадок, бо у мене квартира застрахована?

Додатково:

Доброго вечора. Мене звати Вікторія. До вас хочу звернутися з проханням допоможіть мені порадою. Я вам напишу про свою проблему. Будь ласка, скажіть чи є ця ситуація страховим випадком?  Я живу на першому поверсі. Під моєю квартирою проходить технічний коридор, де проходять туби, що подають тепло. Був прорив і вода хлинула у коридор, затопивши його десь вище ніж півметра. Звернулася в страхову компанію, але вже пішов третій тиждень після випадку. Я не знала про прорив, бо прорив був в технічному коридорі, що під моєю квартирою. Лише побачивши як почали чорніти стіни, я зрозуміла, що щось сталося і тоді почала запитувати про це. Ми з начальником нашого кооперативу спустилися туди, адже ключ є лише у неї і сантехніка. Та вода вже зійшла, а лишилася грязюка по всій площі. Вона сказала, що тут було повно води перед цим. Я звернулася на гарячу лінію страхової Універсальна. Мені перезвонили, розпитали про проблему і попросили вислати фото пошкоджень. Я вислала, мені пообіцяли, що звяжуться і лише через три дні позвонили і сказали, що то не є страховий випадок, бо прорив був за межами квартири і вода в квартиру не проникала. Я засумнівалася в почутому і тому написала вам. Час прошов, але довідку про те, що сталося думаю начальник дасть, бо він в курсі. Викликали аварійну службу, думаю там запис теж є. Я настояла, щоб представник страхової підійшов, оглянув пошкодження і склав акт, щоб було офіційно. Правда сумніваюся, що вони це визнають як страховий випадок. Не знаю, як це довести. Буду вдячна вам за відповідь.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.