Друк

Добрий день. Дайте пораду. Ми з чоловіком придбали житло (оформлено на нього). Чи можна йому залишитися приписаним за попереднім місцем проживання, оскільки залишилася одинока матір (1945 р.н.) і він єдиний спадкоємець, а мені з дітьми приписатися в новій домівці. Що нам робити? Дякую

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Прописка спадкоємцяАліна Стовба 10.11.2017, 15:59
Доброго дня!

Відповідно до положень чинного законодавства Ви маєте право на вільний вибір місця проживання. Виникнення права власності на квартиру не зобов'язує Вас здійснити реєстрацію місця проживання за її адресою.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 ПрипискаЛариса 10.11.2017, 21:27
Щиро дякую!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.