Друк

Мені 47 років. Маю 26 років педстажу. Коли я зможу піти на пенсію за вислугу років після реформи 2017 року. 829499

Коментарі  

 
0 #1 RE: Пенсія за вислугу роківНаталія Дякова 18.10.2017, 09:19
11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» згідно з яким педагогічний стаж вже не дає права на пенсію за вислугою років, крім тих осіб, які на момент набрання ним чинності, вже набули такого права на підставі Закону України «Про державне пенсійне забезпечення».
А відповідно до п. «е» ст. 55 Закону України «Про державне пенсійне забезпечення» Ви до 11.10.2017 року мали досягти 55 років та мати стаж 26 років.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.