Друк

Доброго дня. Підкажіть будь ласка вірний вихід з ситуації. В заяві про призначення субсидії я зазначив комунальні підриємства з якими у мене укладений договір. ЖКП "Західне" було внесене в заяву без моєї згоди олівцем(є фотодоказ), з ЖКП "Західне" договір не укладався. Субсидія була надана, але в травні 2017 року призупинена за заявою ЖКП. Мною подана заява в управління праці та соціального захисту населення, розгляд заяви тягнеться вже три мівяці. Я подав повторну заяву, а потім скаргу щодо недотримання термінів розгляду заяв згідно закону України "Про звернення громадян". В усній формі маю відпо�! �ідь, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів субсидії надаються комплексно. Невже постанова важить більше ніж Закон України "Про житлово-комунальні послуги" де говодиться що відносини між нами можуть бути виключно на договірних засадах? Доречі, суд з ЖКП "Паркове" на підставі цього Закону я виграв, є рішення. Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Призупинення субсидіїАліна Стовба 13.10.2017, 16:17
Доброго дня! Для відповіді на Ваше запитання слід з'ясувати наступні обставини:
1) На підставі чого було призупинено виплату субсидії?
2) З якою заявою Ви звертались до управління праці та соціального захисту населення?
3) Який був предмет розгляду судової справи з ЖКП "Паркове" та відповідно зміст прийнятого рішення суду?
Тільки після надання цієї інформації та ознайомлення з вказаними документами буде можливе надання Вам відповіді.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.