Створено: 19 жовтня 2015 Автор: Роман Даценко

Популярний месенджер Viber заради дотримання російського закону “Про персональні дані” перемістив свої сервери на територію Росії

“Ми перенесли сервера, як того вимагає закон. У Росії будуть зберігатися номери телефонів, логіни і паролі користувачів”, – розповіла представник Viber Media в Москві Олена Грачова.
Разом з тим вона зазначила, що повідомлення, якими обмінюються в Viber, зберігаються на пристроях користувачів сервісу.
Також в 2016 році Роскомнадзор почне перевіряти Facebook, Twitter, Google, Samsung та інші інтернет-сервіси на предмет дотримання цього закону.
Viber – додаток для смартфонів. Інтегрується в адресну книгу і авторизує за номером телефону. Дозволяє робити безкоштовні дзвінки через Wi-Fi і мобільні мережі 3G і 4G (оплата тільки інтернет-трафіку) між смартфонами з встановленим Viber, а також надсилати текстові повідомлення, картинки, відео- та аудіоповідомлення. 

Коментарі  

 
0 #1 Сервери на території держави.Микола Луцюк 20.10.2015, 07:48
Як приклад для нас.
Росія як держава починає тотальний контроль за користувачами інтернету. Для чого всі бази даних інтернет-ресурс ів обов'язково розміщувати на території Росії? А щоб мати постійний доступ до них! Всі ваші дзвінки, смс-ки та персональні дані відтепер будуть контролюватись( гласно чи негласно) з боку відповідних державних (правоохоронних ) органів.
Інакше сенсу в такому переміщенні немає.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Законно?Назар 12.02.2016, 10:41
Чи законні організації що реєструють велику кількість номерів Viber для подальшого їх продажу з метою в подальшому розсилки з них реклами?
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ