Створено: 30 листопада 2013
Перегляди: 1579

Шановні колеги-прокурори!

Від імені сайту адвокатів «РівнеПраво» та від себе особисто щиро вітаю всіх працівників прокуратури України і зокрема, прокуратури Рівненської області з Вашим професійним святом – Днем прокуратури!

Ще не так давно (якихось 16 років тому) я, молодий юрист, який закінчив юрфак Київського Національного університету ім. Тараса Шевченко, прийшов на роботу в Рівненську транспортну прокуратуру, на посаду старшого слідчого. І саме з цього часу я розпочав своє професійне формування, намагаючись ввібрати той неоціненний досвід юридичної практики, прокурорської етики та моральної свідомості, які сприймав з гордістю, сумлінно виконуючи свою справу. І мене завжди оточували розумні, чуйні та професійні особистості, друзі, які своєю підтримкою та порадою, відвертістю та об’єктивністю допомагали мені стати юристом.

Я – адвокат з 2001 року.

Але і до цього часу мені говорять в прокуратурі: «Колишніх не буває. Микола, ти ж сам знаєш нашу роботу…».

Знаю!

Тому і хочу в цей день найщиріше побажати Вам, шановні колеги, творчого натхнення, професійних успіхів та гордої впевненості в прийнятих Вами рішеннях.

Бажаю Вам і Вашим близьким та рідним міцного здоров’я, щастя, особистого та родинного благополуччя, життєвої мудрості, миру та злагоди у всіх Ваших справах на становлення нашої правової України!

 

З повагою,

 

Адвокат Микола Луцюк.