Перегляди: 1347

Наш світ прекрасна і різноманітна система, яка складається з різних культур. Кожна культура має свої звичаї, традиції, правила та заборони. Іноді заборони, які здаються абсолютно непотрібними для однієї культури, одними з найважливіших в іншій. Перейдемо до самих заборон.
1. В Канаді заборонено рекламувати, купувати та використовувати ходунки. Ходунки заважають нормальному розвитку дитини: навантаження на кістки, м’язи та зв’язки є неправильними. Якщо в канадському будинку будуть знайдені ходунки, то сім’ї буде виписаний штраф розміром 100 тисяч доларів США, в крайніх випадках санкція може бути позбавленням волі терміном на півроку.
2. В штаті Айова працює правило, якщо ти не знаєш жінку, не підморгуй її. Це заборонено. Проте, і тут є вихід. Швидко вигукніть: «Я – Джон (наприклад)!» і можете підморгувати.
3. В Оклахомі заборонено кривлятись перед собаками, а також відкушувати шматок чужого гамбургеру. Санкцією за таке правопорушення є штраф, а в особливих випадках обмеження або позбавлення волі.
4. В Австралії заборонено з’являтись чоловікам в платті без бретельок.
5. В Італії, Капрі, заборонено носити дуже голосне взуття. Якось два туристи були заарештовані за те, що їх сланці дуже сильно шуміли. Ця заборона створена для «захисту громадської безпеки».
6. В Сінгапурі забороняється покупка або продаж жуйки. За викинуту жуйку посеред вулиця, правопорушник зобов’язаний заплатити штраф у розмірі 500 доларів.
7. В штаті Делавер жінкам заборонено робити пропозицію чоловікам.
8. В штаті Алабаме, США, заборонено шморгати на вітрі, тим більше ковирятись у носі. Ця заборона поширюється навіть на дітей.
9. В Емболії, Італія, заборонено цілуватись за рулем. Штраф за правопорушення більше, ніж 500 Євро.
10. В Вашингтоні, США, заборонено кататись на страшних конях. За це виписують штраф. Проте, як визначити чи красивий кінь досі невідомо, адже це питання чисто суб’єктивне.
11. В Нью-Джерсі, США, заборонено дуже голосно їсти суп в ресторані. Ось так і виховуються культурні люди.
12. В Альберте, Канада, не можна кричати в громадських місцях. За це правопорушник мусить сплатити штраф у розмірі 150 доларів.
13. В Саудівській Аравії заборонено слухати музику в громадських місцях. Тут в школах та інститутах не викладають музику, а в музикальних магазинах Ви не можете послухати музику.
14. В Німеччині Вас можуть оштрафувати, якщо рухаючись по автобану у Вас закінчиться бензин. Цим Ви створюєте небезпечну ситуацію для інших учасників руху.
15. В Китаї заборонена реінкарнація без дозволу влади.
16. В Манілі, Філіппіни, заборона на фільми, в яких знімається Клер Дейс. В 90-х роках акторка розповідала журналістам, що коли вона була на зйомках фільму «Зруйнований палац», то в Манілі «жахливо пахло тарганами» та «повсюди були пацюки». Їй було заборонено в’їжджати на територію міста та практично всі фільми з її участю.
17. У США була заборонена іграшка Фербі. Агентство національної безпеки наприкінці 90- х років, коли іграшка Фербі стала неймовірно популярною, заборонило її через побоювання, що через неї можна здійснити прослуховування. Пізніше заборону скасували.
18. У Франції заборонено їсти кетчуп під час обіду. Ця компанія спрямована на зменшення вживання цукру, а також для захисту традиційної кухні. Тим часом в США кетчуп є овочем.
19. В Індії заборонено запрошувати іноземців на вечірки. Якщо особа, яка влаштовує вечірку хоче заросити іноземця, вона зобов’язана звернутись в районний комітет та отримати дозвіл.
20. В Бурунді заборонена ранкова пробіжка з друзями. Такий біг прописаний як повстання або бунт.
21. В Вермонті, США, жінкам заборонено носити «вставні» зуби. Жінки повинні отримати письмовий дозвіл від своїх чоловіків і тільки після цього зможуть носити вставні зуби.
22. В Північній Кореї заборонено носити сині джинси, так як це вважається злочином через неприязність до США.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.

Твій вираз обличчя, коли після прийняття рішення на твою користь, представник іншої сторони продовжує доводити тобі свою правоту